Mobirise Web Creator

Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği

Theta healing, enerji ve eklenti temizliği, dönüşümsel regresyon koçluğu hizmetleri vermekteyim...

Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği Nedir?

Enerji alanı ve eklenti temizliği çalışmaları, Regresyon çalışmaları içinde oldukça başarılı ve hızlı sonuçlar elde edilen çalışmaların başında gelir. İyi uygulanan enerji alanı ve eklenti temizliği çalışmaları başta obsesyonlar (takıntılar), depresyon, bağımlılıklar, yoğun korku ve fobi, endişe durumlarında ve bilinç terapileriyle çözülemeyen tüm diğer durumlarda oldukça etkin sonuçlarla ruhu iyileştiren alternatif bir yaklaşımdır.

Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği

Davetsiz Enerjilerden ve Ruhsal Eklentiden Nasıl Etkileniyorsunuz?


Normalde insanlar düşük enerjilere karşı korunaklıdır. Ancak “hastahanede kalış, ciddi bir hastalık, yaşanan travma veya kazalar, bağımlılıklar, yoğun duygusal incinme” gibi anlarda bu koruma zayıflar Düşük enerjilere bağlanılmasının en önemli sebebi kendinizi zayıf hissettiğiniz noktalardır. 


Örneğin;


• Kendinizi sürekli açıklayamadığınız bir yorgunluk içinde hissediyorsanız

• Çeşitli konulara veya bazı insanlara karşı aşırı bağımlılık hissediyorsanız

• Çevrenizdeki insanlar size sıkça ruh halinizdeki ani değişimlerden bahsediyorsa

• Nedensiz yere öfkeleniyor, bazen garipsediğiniz şeyler söylüyor veya yapıyorsanız

• Tarif edemediğiniz nedensiz bir suçluluk duygusuna sahipseniz

• Sahip olduklarınızı veya sevdiklerinizi kaybetmekten aşırı korkuyorsanız

• Sürekli kafa karışıklığı ve konsantrasyon sorunları yaşıyor, hatta bazen kendiniz olmadığınızı hissediyorsanız


Enerji alanınızda negatif enerji veya ruhsal eklentiler olabilir. Geçmişte yaşanan, bitmemiş olayların izleri, sizin enerjinizi düşürdüğü gibi, benzer duyguları taşıyan varlıklarında size çekilmesine yol açmış olabilir. Bu çalışma sonrasında birçok kişide görülen ortak sonuçlar arasında; üzerinden yük kalkması, hafifleme, rahatlama, kendisi olduğunu hissetme ve enerji düzeyinde ciddi artış, korku, fobi ve takıntılarda büyük oranda düşüş sayılabilir. Sonrasında o enerjileri kendinize çekme sebeplerinizi de ortadan kaldırdığınızda bu duruma tamamen son vermiş olursunuz. Enerji temizliği ve bağlı duyguların saptanması ve ortadan kaldırılması, birkaç seansta birçok şeyin üstesinden gelinmesini sağlayan etkili ve iyileştirici bir yaklaşımdır.

UYARI

Necla Kutay tarafından verilen danışmanlık hizmetleri , düzenlenen etkinlik, workshop ve seminerler yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Enerjiyi Takip Edin