mobirise.com

Hakkımda

Theta healing, enerji ve eklenti temizliği, dönüşümsel regresyon koçluğu hizmetleri vermekteyim...

1986 yılında Marmara Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olduktan sonra yaklaşık 28 yıl süren finansman ve muhasebe alanındaki profesyonel yaşamımı devam ettirirken pek çoğumuzun yaşadığı gibi ben de belirli bir süre sonra yaptığım işi, kendimi, hayata bakışımı, gerçekten ne istiyoru mu, hayat amacımı,ne yaparsam kendimi daha iyi daha verimli hissederi mi sorguladığım dönemlerde tesadüf gelişen bir kaç olay sonucunda insan hayatına dokunmanın benim için çok daha tatmin edici olduğunu gördüm.

Bunun sonucunda yaklaşık 15 yıl süren bir zaman diliminde öncelikle Yaşam Koçluğu eğitimi NLP, Kuantum Eğitimi Davetsiz Enerji ve Ruhsal Eklenti Temizleme, Dönüşümsel Regresyon Koçluğu eğitimleri aldım uygulamalar yaptım.

Uygulamalar sırasında zaman zaman bir şeylerin eksik olduğu duygusunu yaşarkendeeee bir sabah tesadüf eseri Theta healing ile tanıştım. Kendimde de uzun süredir çözemediğim bir problemin Theta healing seansı aldıktan sonra hiç farkına varmadan sona erdiğini gördüm.

Necla Kutay

Böyle bir uygulamanın herkesin hayatında fark yaratabileceği inancı ile önce Basic, İleri ve Derin Kazma Egitimlerini sonrasında Yaşam oyunları ve Sezgisel Anatomi eğitimlerimi tamamladım ve Uzman uygulayıcı oldum. 


Çalışmalar sırasında bizi engelleyen ilerlememizi ve istediğimiz gibi bir yaşam sürmemizi engelleyen onlarca korkularımızı kızgınlıklarımızı inançlarımızı bulduk ve değistirdik. Uygulama yaptıkça alınan sonuçların muhteşem olduğunu kısa sürede çözümler olabileceğini gördük.


Thetahealing mucizeler yaratan bir yöntem ve şifalanma “AN” da oluyor . Thetaheling tekniğinin özünde inanç değişikliği ve his yüklemesi vardır. Bu değişikliği DNA kodlarından değiştiririz.

Aldığım eğitimlerin hepsi birbirinden değerli ve Necla Kutay olarak öncelikle yüce yaradanıma teşekkür ediyorum benim şifalandırmada aracılık etmeme vesile olduğu için. Hayat amacımı gerçekleştirirken insanların hayatlarına dokunabiliyor ve küçük de olsa bir fark yaratabiliyorsam ne mutlu bana.....

Sertifikalarım

Enerjiyi Takip Edin